İp ucu Kamera Deliğine Pil Göstergesi Eklemek

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
4,247
Reaksiyon puanı
2,377
Puanları
200,051
Yaş
58
Konum
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
Samsung Galaxy S10'un kamera deliğine pil göstergesi ekleyerek akıllı telefonunuza bambaşka bir görünüm katabileceğinizi biliyor muydunuz? Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni üst düzey akıllı telefonu Galaxy S10 için kamera deliğiyle uyumlu olacak şekilde ilginç duvar kağıtları internet ortamında dolaşmaya başlamıştı. Şimdi de bu deliğin çevresine pil seviyesi göstergesi dahil eden başarılı bir uygulama yayınlandı.
İlgili uygulama işlevini çok güzel anlatan bir ada sahip: Energy Ring. Araç Samsung'un güncel Galaxy S10e, S10 ve S10+ akıllı telefonlarında kamera deliğini çevreleyen eşsiz, renkli bir gösterge sunuyor. Kullanıcılar bu göstergenin renk, genişlik, animasyon gibi detaylarını diledikleri gibi özelleştirebiliyor. Uygulamanın pil tüketimi konusunda hayli optimize edildiği belirtiliyor.
Galaxy S10'un Kamera Deliğine Pil Göstergesi Eklemek

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

tarafından geliştirilen Energy Ring uygulamasını Google Play Store'da arama yaparak ya da

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

dokunarak Samsung Galaxy S10 serisi akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Energy Ring ücretsiz bir araç.

Kurulumunun ardından uygulamayı çalıştırdığınızda bir dizi tanıtım ekranı ve yapılandırma süreci karşınıza çıkacak. Uygulamanın görevini yerine getirebilmesi için talep ettiği erişim izinlerini sağlamalısınız. Gerekli izinleri verdiğinizde pil seviyesi göstergesinin kamera deliği çevresinde belirdiğini göreceksiniz.

Pil göstergesinin genişliğini düzenlemek isterseniz Energy Ring'deki Ring Thicknessseçeneğine erişmeniz yeterli olacaktır. Oyunlar ve video izleme esnasında bu göstergeyi kapatarak dikkatinizin dağılmasını önlemek için Auto hide on fullscreen apps seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Varsayılan Linear çok iyi olsa da animasyonu değiştirme imkanınız var. Çubuğun rengini değiştirmek için Color Configuration sekmesini kullanabiliyorsunuz.
 
Son düzenleme:
Üst