Custom Rom HYPER-ROM for Galaxy S7 (flat and edge) 9 KASIM V4

byesref

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
21
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Ben Uygulamaları güncelleyebiliyorum ayrıca Galaxy apps yoktu apkmirror dan indirip kurdum. Şu an için tek sorun wifi arama yok başka sorunla karşılaşmadım ve yoğun kullanımda 4.5 saat üstü ekran süresi aldım.

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
37
Peki Samsung uygulamalarını guncelleyebiliyormusunuz? Samsung app var mı? Uygulamaları guncelleyebiliyormusunuz? Siz kullanmadığınız uygulama nasılsa işime yaramıyor diyebilirsin ama genelde insanlara diyemezsin, çünkü burası genel bir yer. Xda da bile adamlar samsung uygulamaları yuklenmiyor diyor ve bir sürü hatadan bahsediyor vs. Benim dediğim kendi uygulama zevkine göre hiç hata yok demene...
Samsung apps indirdim güncelledim. Bazı programlarda izinleri istedi uygulamalarda izinlerden verince hepsini güncelledi. Mesela Gear S2 için sat şekili yüklerken Samsung Billing istedi onu da apkmirror sitesinden .çekip kurunca o da düzeldi. Eksik olarak tabiki bunları düşünebilirsiniz ve haklısınız. Bunları aslında kurulum sonrası yapılmalı diye belirtmeli admin kişi. Tabiki tek tek test yapmadım ama günlük telefon kullanımlarımda sorun göremedim.

cumhurkaya33

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
26
Bu romdaki tek sorun bana göre batarya Glamour 5.0 da 5.5,6 saat arası ekran süresi alırken bunda 4 saat zor alıyorum

Mustafa Karakuş

Kıdemli Üye
Reaksiyon puanı
101
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Önceki versiyonlar ,nedense yüklememişti. V4 sürümü kurabildim telefona. Moro v4.5 ile kullanıyorum.Şimdilik sıkıntı görmedim..Bir müddet devam ederim gibi gözüküyor.

Selcuk10

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
36
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
Son düzenleme:

Selcuk10

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
36
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
Peki Samsung uygulamalarını guncelleyebiliyormusunuz? Samsung app var mı? Uygulamaları guncelleyebiliyormusunuz? Siz kullanmadığınız uygulama nasılsa işime yaramıyor diyebilirsin ama genelde insanlara diyemezsin, çünkü burası genel bir yer. Xda da bile adamlar samsung uygulamaları yuklenmiyor diyor ve bir sürü hatadan bahsediyor vs. Benim dediğim kendi uygulama zevkine göre hiç hata yok demene...
Uygulama hepsi yukleniyo rom hatasız ve stabil arkadaşlar milletin ağzına bakmayın..!