HYPER-ROM for Galaxy S7 (flat and edge) 9 KASIM V4

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7
bende pili iyi giden stabil bir rom bulursam root rom işlerine gireceğim. nisan 2019 a kadar garantisi var ama pil çabuk tükeniyor oreo da.
Su an piyasada 3000 3500 tl olan telefondan daha iyi s7 ve s7edge zaten bir telefona 5000 üstü veren iflah olmaz aklıselim iş değil. S8 yâda plus almakta mantıklı değil s9 s9+ plus almak zoruma gider. Bu saatten sonra makas değişecek bayağı...

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Bu romu kullanan varsa detay verebilirmi acaba

Emrb87

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7
hasan bey bu romun v4 pie romu nezaman eklersin

Selcuk10

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy s7 edge
V4 harika yapmışlar hiçbi sıkıntı yok saç 23 bida yüklemem bu room ile devam

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7

byesref

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
V4 kurdum herhangi bir soruna rastlamadım. Yalnız bazı eksikler var tabiki. Android 9 için TUR CSC bulunur mu acaba .

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Insanları yanlış yönlendirme hicbir sıkıntı yok diyerek bir sürü problem sayarım sana
sorunlar nedir bize de anlat da bizde bilelim. Günlük kullanımda 2 haftadır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Ama oyun oynamam orada sorun varsa bilmem. Hotspot dan tutta akıllı saat kullanıma kadar hepsini kullandım. Moro kernel 5.1 ve güç tasarrufu orta seçili olarak. Gear s3 açık , wifi hep açık normal bir kullanım ile 1 gün çok rahat aştım. Görmediğimiz hatalar varsa söyleyin bizde bilelim. Bir kere Android 9 ve samsung experience 10 olan tek rom bu.

cumhurkaya33

AndroidAtesi
Şuan için sorun görmedim

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7
sorunlar nedir bize de anlat da bizde bilelim. Günlük kullanımda 2 haftadır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Ama oyun oynamam orada sorun varsa bilmem. Hotspot dan tutta akıllı saat kullanıma kadar hepsini kullandım. Moro kernel 5.1 ve güç tasarrufu orta seçili olarak. Gear s3 açık , wifi hep açık normal bir kullanım ile 1 gün çok rahat aştım. Görmediğimiz hatalar varsa söyleyin bizde bilelim. Bir kere Android 9 ve samsung experience 10 olan tek rom bu.
Peki Samsung uygulamalarını guncelleyebiliyormusunuz? Samsung app var mı? Uygulamaları guncelleyebiliyormusunuz? Siz kullanmadığınız uygulama nasılsa işime yaramıyor diyebilirsin ama genelde insanlara diyemezsin, çünkü burası genel bir yer. Xda da bile adamlar samsung uygulamaları yuklenmiyor diyor ve bir sürü hatadan bahsediyor vs. Benim dediğim kendi uygulama zevkine göre hiç hata yok demene...