HYPER-ROM for Galaxy S7 (flat and edge) 9 KASIM V4

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7

mpasaaksoy

AndroidAtesi
Arkadaşlar yanlış yönlendirmeyelim. V3 ile android 9 (Pie 9.0 +s9 port) olarak kuruluyor. Daha yeni kurdum deniyorum. Şuan Hava durumu widget yok onu gördüm. Kullanayım size bilgi veririm.

---- Mesaja ek olarak ----

Arkadaşlar yanlış yönlendirmeyelim. V3 ile android 9 (Pie 9.0 +s9 port) olarak kuruluyor. Daha yeni kurdum deniyorum. Şuan Hava durumu widget yok onu gördüm. Kullanayım size bilgi veririm.
galaxy apps yok ve uygulamalar güncellenemiyor. Ayrıca S3 frontier saat için GEAR kurulamıyor. Ben Blackpear N8 port rom geri döndüm.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge

galaxy apps yok ve uygulamalar güncellenemiyor. Ayrıca S3 frontier saat için GEAR kurulamıyor. Ben Blackpear N8 port rom geri döndüm.
benim s7 edge niye kurulmuyor acaba..stock nougat yüklüyken rootladım ve bootloader sürümü drag olduğundan olabilir mi ?.stock oreo hiç yüklemedim.....twrp son sürüm yüklü telde...blackpearl v5.5 rom kullanıyorum şuan...

mpasaaksoy

AndroidAtesi

Moro kernel 4.4.1 yükleyince Gear S3 çalıştı. Ama Samsung hava durumu yok kurmak isteyince hata alıyorsunuz .

Thanh

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge
link dowload is die?. new link download please

Yavuz1010

AndroidAtesi

MstfNr53

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung s7
Merhaba, pil ömrü için de onerirmisiniz bu rom?
Merhaba pil ömrü zaten genel olarak samsung'da problem var mesela bekleme süresi iyi değil gece 100 de iken sabah 94 92 ye iniyor. Güç tasarruf modunda pil yönetiminde de her zaman uykuda olan uygulamarı gün içinde kullanmadığım uygulamaları ekliyorum 1 günü rahat çıkarıyorum
Wi-fi olan yerlerde wi-fi hep açık
Wi-fi yoksa mobil ağ sürekli açık
Whatsapp sürekli açık
Bu şekilde günü çıkarıyorum oyun delisi değilim...

Yavuz1010

AndroidAtesi
Merhaba pil ömrü zaten genel olarak samsung'da problem var mesela bekleme süresi iyi değil gece 100 de iken sabah 94 92 ye iniyor. Güç tasarruf modunda pil yönetiminde de her zaman uykuda olan uygulamarı gün içinde kullanmadığım uygulamaları ekliyorum 1 günü rahat çıkarıyorum
Wi-fi olan yerlerde wi-fi hep açık
Wi-fi yoksa mobil ağ sürekli açık
Whatsapp sürekli açık
Bu şekilde günü çıkarıyorum oyun delisi değilim...
Gün de 2 defa dolduruyorum telefonu, s7 edge 2 seneyi geçti alalı. Bir çözüm bulmam gerekiyor bu duruma. telefondan memnunum yeni bir telefona geçmeyi düşünmüyorum şuanda

AndroMania

Adminatör
Yönetici
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
bende pili iyi giden stabil bir rom bulursam root rom işlerine gireceğim. nisan 2019 a kadar garantisi var ama pil çabuk tükeniyor oreo da.