Custom Rom Hyper Base ROM v5.1 Türkçe Rom Kontrol PİE PORT S7 S7 EDGE

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

Hyper Base fixed v5.1

Added Applock
Added VoLte support
Added Notes
Added Gametools
Added Voice record
Added Samsung apps
Some lines added
Added Samsung remember
Added YouTube mod
Added game launcher pie
Added Samsung health
Added Samsung internet v9.0
Added email pie
Added Samsung music icon pie
Added more wallpapers live
Added1000 fonts

And more.

Link v5.1 fixed hyper base Mega:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Link v5.1 fixed hyper base Google Drive:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
hyper roma ait rom kontrolünde Türkçe çevirisi tamamdır. Direk hyper rom üzerine kurabilirsiniz. indirdiğiniz dosyada v5 yazsa da hyper v5, v5.1 sürümleri ile tam uyumludur.

shrazy

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S7
Bu Rom da cok hatalarla kasrilacaksiniz benim tavsiyem ugrasmak istemiyorsaniz hic bulasmayin. Telefon uygulamasi cöküyor, arama kayitlari olmuyor, kayitlardan birsey silerken telefon cöküyor vs ve daha cok hatalar var ve cok uygulama (samsung cloud mesela) eksik..

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Bu Rom da cok hatalarla kasrilacaksiniz benim tavsiyem ugrasmak istemiyorsaniz hic bulasmayin. Telefon uygulamasi cöküyor, arama kayitlari olmuyor, kayitlardan birsey silerken telefon cöküyor vs ve daha cok hatalar var ve cok uygulama (samsung cloud mesela) eksik..
eyvallah,indirmeyi düşünüyordum,vazgeçtim....

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
Telefon uygulamasında sorun yok. Hyper rom sorunsuz romlardan bir tanesidir.

Pie Telefon ve Kişiler uygulaması yüklü romlarda ilk kurulumda yapılması zorunlu, olmazsa olmaz iki işlem vardır.

1- Ayarlar / uygulamalar / Telefon / izinler / tüm izinleri veriyoruz, altında varsayılan arama uygulaması olarak telefon seçiyoruz.

2- Ayarlar / uygulamalar / Kişiler / izinler / tüm izinleri veriyoruz

Telefonu yeniden başlatıyoruz.

---- Mesaja ek olarak ----

eyvallah,indirmeyi düşünüyordum,vazgeçtim....
vazgeçmeyin, gerçekten sorunsuz güzel bir rom.bahsedilen telefon uygulaması hatasına dair çözümü üst mesajda belirttim. yazdığım şey tüm pie telefon - kişiler yüklü romlar için geçerlidir.

Son düzenleme:

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
Arkadaşlar her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır olumlu ya da olumsuz kimseyi yönlendirmeyin romu kurarken hata yapmış olabilirsiniz

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Telefon uygulamasında sorun yok. Hyper rom sorunsuz romlardan bir tanesidir.

Pie Telefon ve Kişiler uygulaması yüklü romlarda ilk kurulumda yapılması zorunlu, olmazsa olmaz iki işlem vardır.

1- Ayarlar / uygulamalar / Telefon / izinler / tüm izinleri veriyoruz, altında varsayılan arama uygulaması olarak telefon seçiyoruz.
2- Ayarlar / uygulamalar / Kişiler / izinler / tüm izinleri veriyoruz

Telefonu yeniden başlatıyoruz.

---- Mesaja ek olarak ----

vazgeçmeyin, gerçekten sorunsuz güzel bir rom.bahsedilen telefon uygulaması hatasına dair çözümü üst mesajda belirttim. yazdığım şey tüm pie telefon - kişiler yüklü romlar için geçerlidir.
v5 romunu kullandım,bana göre hatası yoktu,tek eksi yönü wifi arama olmadığından değiştirdim ama full yedek aldım bir kenarda duruyor...s3 bir telefonum da yıllardır bu geliştiricinin romu var ve çalışıyor...internet düzelince indiririm artık...

shrazy

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S7
Ben romu kurdum her yönden hatalarla karsilastim ve ben Samsung Galaxy S1 den itibarten root ve rom isleriyle ugrasiyorum yanlis flashlemedim ingilizcem üst düzeyde. Rom da büyük hatalar var XDA ya bi göz atmaniz yeterlidir. En son rom durduk yere dondu ve cöktü bende, tüm ayarlar sifirlandi, simgeler kayboldu ve ardindan sorunsuz bir rom yükledim ve rahatladim. Kimseyi yanlis yönlendirmek istemiyorum tek uyariyorum. Ugrasmak isteyen varsa flashlesin.

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
Ben romu kurdum her yönden hatalarla karsilastim ve ben Samsung Galaxy S1 den itibarten root ve rom isleriyle ugrasiyorum yanlis flashlemedim ingilizcem üst düzeyde. Rom da büyük hatalar var XDA ya bi göz atmaniz yeterlidir. En son rom durduk yere dondu ve cöktü bende, tüm ayarlar sifirlandi, simgeler kayboldu ve ardindan sorunsuz bir rom yükledim ve rahatladim. Kimseyi yanlis yönlendirmek istemiyorum tek uyariyorum. Ugrasmak isteyen varsa flashlesin.
Yanlış anlaşıldımsa özür dilerim ben sadece sizi kastetmedim bende bir geliştiriciyim ve bahsettiğiniz XDA forumunda yıllardır 3 hesabım var ve biz yardımcı olmaya çalışırken insanlar acelecicilik yapıp eksik bilgi ile veya konuyu tam okumadan geri dönülmez hatalar yapıyorlar kastettiğim buydu yanlış anlaşıldımsa tekrar özür dilerim

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
arkadaşlar kimse kimsenin bilgisini ölçmüyor, tartmıyor. Kesin olan birşey var, ben yapamadım diyebiliriz, ama düzeltilemeyecek hatası olmayan bir rom içinde kullanılmayacak derecede hataları var dememeliyiz. Hyper rom v5 de öyle kullanılmayacak hatalar KESİNLİKLE YOK. Bu romu kullanmamış olsam, olabilir diyeceğim. Telefon kaydı tutuyor, telefon uygulaması çökmüyor, konuda da belirttim. pie telefon ve kişiler uygulaması varsa, rom ilk açılışta yapılması gerekenler var diye.

Ayrıca telefon uygulaması durduruldu hatası veriyorsa, bu csc. de küçücük bir düzenleme ile halledilebiliyor.

Sözlerim tartışma amaçlı kesinlikle değildir. Doğru, tam bilgilendirme olması açısından konuya açıklık getirmek istedim.

WoLTE, Wifi Araması, bunlarda csc düzenlemesi ile aktif edilebiliyor. !