How to fix IMEI / DRK issues [ALL MODELS][COMBINATION

Hocam sizin gibi birini çok aradım sonunda buldum.ben cihazı gecen hafta ikinci el aldım.cihaz yurt dışı ilk sahibi telefoncuya imei attırmış tek hat olmasına rağmen çift sim gözüküyor ve sm-g935fd gözüküyor.ancak cpu z de f olarak gözüküyor.edevlettede bu imei ye general mobile kayıtlı gözüküyor.her neyse sizi bulmadan önce bu şekliyle rootlayıp komple yedek alıp rom atmsyı denedim haliyle şebeke gitti daha sonra tekrar eski yedeğe döndüm.şu an çalışıyor ancak 6.0.1 de ben rom atmak istiyorum.sizin yöntemle yapsam atılan imei silinip yerine orjinal imei gelicek değilmi.sonrasında yapmam gereken nedir kayıtlı imei uçacaksa orjinal imei pasaport yoluyla kayıtmı yaptırmalıyım kullanabilmek için

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Aynen öyle orjinale döndüğü için pasaporta kayıt yaptırmanız gerekli

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
samsumg galaxy S7 edge
s.a hasan hocam ben senın dedıgın sekılde teelfonumu duzelttım sebeke geldı fakat sadace ımeıl yazıyor sorgulama yapınca serı numarası cıkmıyor

Selamlar Yurtdisindan S7 getirdim imei attilar telefon cift hatli gözüküyor 6 ay kullandim sikinti yoktu ,yurt disina geri döndüm iki gün önce telefon hat bulamaz oldu,imei si 00000 olarak gözüküyor .Orjinal Rom u yükledim degisen bisey olmadi ,yukarida yazilanlari yaptim yine olmadi lütfen yardim yoksa s7 ye ve evin duvarina yazik olacak.

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Zaten rom yüklediğiniz için şebeke ve imei uçmuş uçmasıda normal yapılması gereken ya orjinal imeiye dönmeniz ya da yeniden imei attırmanız...

Orjinal imei ye dönmek istiyorum ,ne yapmam lazim

---- Mesaja ek olarak ----

Zaten rom yüklediğiniz için şebeke ve imei uçmuş uçmasıda normal yapılması gereken ya orjinal imeiye dönmeniz ya da yeniden imei attırmanız...
Orjinal imei ye dönmek istiyorum,telefon orjinal haline gelmesi icin ne yapmam lazim

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Not 8 SM-N950F
Aslında bu sıkıntıları yaşamamak için en başta twrp den yedek alınsa hiç bir sıkıntı yaşanmayacak,efs de dahil yedek alınmalı ben bunu öğrendikten sonra 2 kere yanlış yaptım yedekten yükledim aynı sıkıntıyı bir daha yaşamadım

hocam herşeyi yaptım ancak factory binary ekranı gelmeden logoda takılı kalıyor ne yapmam gerek acaba?

hocam olmadı bende tam yedeği geri aldım.ancak imei uçmuş efs yedeği olmasına rağmen.seri numarası duruyor çakılı olan imei gitmiş.işin ilginci orjinalide bilmiyorum.yapabileceğim bir şey varmı

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
dostum factory binary boot olmuyor mu cihaz üzerindeki bootloader sürümü drag mı ? ve hangi factory binaryi flashladınız

---- Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesajlar birleştirildi ----

konuda orjinal imei ye nasıl döneceğiniz yazılı ve görsel olarak anlatılı

Son düzenleme: