Önemli GRXTOUCHWIZ V6 % 100 TÜRKÇE - 26.12.2017

agabey_42

Super Moderator
AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
164
Merhaba arkadaşlar. Bugün akşam Grxtouchwiz v6 sürümü yayınlandı. Geliştiricisi yine çok güzel özellikler eklemiş. Custom rom kullanmanın en güzel taraflarından birisi de budur. Telefonun her yerini istediğin gibi özelleştirebilmek.

Grxtouchwiz uygulamasını % 100 Türkçe çevirisini yaptım. Güle güle kullanın. 

S7, S7 Edge, S8, S8+, Note8 cihazları Nougat sürümlerinde destekler. Bu cihazlar arası her türlü port romlarda çalışır.
(oreo sürümünü bilemiyorum, deneyen arkadaşlar konu altına yorum yazarlarsa bilgilenmiş oluruz.)

Bilerek zip dosyası yapmadım. Çünki romlarda touchwiz apk dosyalarının isimleri farklı farklı verilmektedir. Bu nedenle rar dosyası yaptım. 

Yükleme Bilgisi....:
1- Rar Dosyasını indirin
2- Bir klasöre çıkartın.
3- Her iki apk dosyasını da ayrı ayrı kurun
4- Keyfinize bakın.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Lütfen görüş ve yorumlarınızı bildirirseniz bende ona göre bilgilenir ve çalışmalarımı sürdürürüm.

M

Mortalman

Cvp: GRXTOUCHWIZ V6 % 100 TÜRKÇE - 26.12.2017

eyvallah v4.0 yüklenmiş ambasadii rom kurdum uygulamalarım yüklensinde bunuda güncelleyim :)

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Cvp: GRXTOUCHWIZ V6 % 100 TÜRKÇE - 26.12.2017

AGABEY Hocam teşekkürler paranoid rom daki grx e guncelleme gelmiyor onu nasıl yapalım ındırıp uzerıne kursammı romla tümleşik çünkü yada kuurlmayabilr ve rom control rusça paranoid romda ki birşeyler yapamazmıyız buna turkce en azından ingilizceleştirnek için

mink110

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
2
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S7 edge
Ana ekran matrisini değişemiyorum, ana ekran matrisine tıklıyorum kapanıyor.

byesref

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
21
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Eski sürümde DOCK takı ikonlar daha aşağıdaydı ve daha güzel görünüyordu bunu beğenmedim yıllarca Nova Launcher kullanmamın tek sebebi diyebilirim. Bide acaba icon temalarını değiştirme gibi bir seçenek olamaz mı diye düşünüyorum. Bu arada elinize sağlık teşekkür ederiz.

efsanevii

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
228
Agabey kardeşim xda bir kullanıcı oreo yazılımında bulundurmuş sanırım oreo destekli nitelikte tskler türkçeye çevirdiğiniz için ??