GM 9 PRO - PUBG PERFORMANSI

ferit896

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. yeni telefon almaktaki en büyük amacım iyi bir telefonda ısınmadan kasmadan oyun oynayabilmekti. Aklımda GM 9 Pro var ama almakta biraz çekiniyorum. GM 9 Pro alan bir arkadaşımı geçen hafta pubg oynarken gördüm ve su gibi akıyordu. Var mı tavsiye edecek olan? Nasıl performansı?

haluk05

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone
Merhaba kardeşim ben kullanıyorum telefonu üç aydır pubg call of duty valla hepsini hiç sorun olmadan oynuyorum. öyle kafana taktığın ısınma kasma problemleri hiç olmadı şimdiye kadar. Tavsiye ederim oyun performansı olarak sağlam telefon zaten 4 gb ram i var.

ferit896

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
Geri dönüşün teşekkürler kardeşim GM9 Pro alıyorum. :cool:

haluk05

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone
rica ederim dostum ayrıca herhangi bi sorunda marka türkiye merkezli olduğu için telpaya rahatlıkla da ulaşabilirsin yardımcı olurlar.

kerimkurt154

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 6s
ben PUGB oynadım herhangi bir kasmaya şahit olmadım şu zamana kadar telefonu dikkatli de kullanmak gerek tabi gereksiz uygulama ve çerezleri tutmadan temiz kullanırsan meyvesini de alırsın

SeydiSerin

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
gm8
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. yeni telefon almaktaki en büyük amacım iyi bir telefonda ısınmadan kasmadan oyun oynayabilmekti. Aklımda GM 9 Pro var ama almakta biraz çekiniyorum. GM 9 Pro alan bir arkadaşımı geçen hafta pubg oynarken gördüm ve su gibi akıyordu. Var mı tavsiye edecek olan? Nasıl performansı?
ben pugb değilde COD oynadım o telefonda su gibi aktı.kameraya tek tuşla gidebiliyosun mesela onu çok sevdim 4K videosuda fena değil.fiyatına göre değerlendirince 10/10 verilir.

mansur_758

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 8
arkadaşım kullanıyo bu telefonu cod oynadım bi kere gayet akıcıydı kasmadı falan kamerasından da memnundu diye hatırlıyorum

emre963

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 7
oyun telefonu deyince benim aklıma general mobile gm9pro geliyo bi çok arkadaş tecrübesini yazmış zaten benim onlara ekleyeceğim 4Kvideo özelliği. bu fiyatta başka telefonda bu özelliklere ben hiç rastlamadım

Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone
oyun telefonu deyince benim aklıma general mobile gm9pro geliyo bi çok arkadaş tecrübesini yazmış zaten benim onlara ekleyeceğim 4Kvideo özelliği. bu fiyatta başka telefonda bu özelliklere ben hiç rastlamadım
bi kaç el arkadaştan cod oynayınca bu telefonu almaya karar vermiştim gerçekten çok akıcı performans olarak fiyatına oranla 10/10 bence

Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
hepinize cevapları için teşekkür ederim gm9pro aldım ve uzun süredir de mennunum oyun telefonu arayan diğer arkadaşlara da tavsiye ederim