General Mobile, Amazon'a Geldi

ferit896

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
Dün akşam sayfamda gördüm General Mobile, Amazon Prime ile anlaşma yapmış. Yani resmi olarak GM markası Amazon'da tescillendi. Hayırlı uğurlu olsun. Yerli malı markamıza artık yurt dışındaki vatandaşlarımızda ulaşacak. Çok sağlam iş valla helal olsun.

fdsgdfg.png

haluk05

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone
Helal olsun güzel anlaşma olmuş sadece yurt dışındaki milletimiz için değil ingiltereden filan duyurulması için çok daha fazla insana ulaşması için çok büyük bir fırsat. Allah yollarını açık etsin. Bizim insanımız kazansın.

mansur_758

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 8
Gm 9 pro nun üzerine şimdi de bu haber tutan olmaz artık bizimkileri. İyi açıldılar. Amazon demek dışarıdaki pazara iyice adını duyurmak demek. İnşallah her şey daha güzel gider marka adına yerli malımızın böyle haberlerini bol bol alırız.

kerimkurt154

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 6s
Yalnız bu yurtdışındaki pazar havuzu adına çok sağlam bir adım olmuş. İphone Samsung bunlarla yarışacaksa amazon gibi sitelerde yer almalıydı. GM 9pro dan sonra olması güzel oldu. Tam zamanında oldu hatta. GM 9pro ile gm en iyi döneminde şu an. yolları açık olsun hakikaten

emre963

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
iphone 7
Çok sevindim habere çok daha iyilerini hak ediyorlar. GM 9 pro çok sağlam telefon olmuş. 4 aydır elimde kullanıyorum. Bataryası canavar gibi, 4 gb ram i var, kameralar mis gibi. Say say bitmiyor öyle iyi telefon ki insan daha iyisini istiyor.

Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
gm8
diğer türk teknoloji markalarına da misyon yüklemesi vizyon açısından doğru bi hamle olmuş artık dünyaya açıldıysa artık sorumlulukları büyüdü demektir 9pro iyiydi ama daha iyi telefonlar bekliyoruz

ferit896

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
androin 9 pro
diğer türk teknoloji markalarına da misyon yüklemesi vizyon açısından doğru bi hamle olmuş artık dünyaya açıldıysa artık sorumlulukları büyüdü demektir 9pro iyiydi ama daha iyi telefonlar bekliyoruz
gm editiom 2019da bomba gibi bi tasarımla geldi onu da öneririm verse 1 i de özellik olarak çok iyi