YANITLANDI Galaxy Note FE Almayı Düşünüyorum

samizeldestan

AndroidAtesi
Şube
Burdur
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy A70
Arkadaşlar merhaba. 3 senedir kullandigim Note 5i satıp Note FE almak istiyorum tavsiye eder misiniz? Ve hangi siteden almamı tavsiye edersiniz? Birde tek hatlımı yoksa çift hatlımı alayım?

z.turk30

AndroidAtesi
Şube
Ankara
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
note 5 den fe ye cok büyük bir değişim getirmese gerek tabi bu benim fikrim sizin kullanım amacınız ve bütçeniz önemli note 8 almanızı öneririrm ama bütçeniz fe ye kadar ise tabiki değiştirilebilir

axioneer

AndroidAtesi
Şube
Erzurum
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
N950F
Aslında aceleci karar vermemeniz yönünde tavsiyem olur.Hatta hatta samsung firmasını tavsiye dahi etmeyebilirim note serisi yeni varyasyonlarından sonra..( Note 7, Note Fe Note 8 ) Samsung firmasından ziyade diğer üretici firmaların telefonlarınada göz atmanız , araştırmanızda fayda görüyorum zira büyük farklılıkları sizinde gözlemleyeceğinizden hiç şüphem yok. Ekte paylaşacağım resim bir mağazanın standında müşterilerine sunduğu Note 8 teşhir ürününündür.Sorun amoled ekran yanığı sorunudur. Bu sorunun aynısı benim telefonumdada mevcut. Daha önceki modellerin bir kaçında bu sorunla karşılaşılmış düzeltildiği hatta olmayacağı yönünde açıklama yapılmıştı firma tarafından. Fakat maalesef bu mümkün olmadı. Ürünün rağbet görme sebebi emin olun marka odaklı olmasından kaynaklıdır. Yanlış anlaşılmasın firmayı karalama adı altında bir durumum söz konusu değildir. Fakat biz tüketiciler içinde bu gibi durumlar göz ardı edilemez.

Ekli dosyalar

samizeldestan

AndroidAtesi
Şube
Burdur
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy A70
note 5 den fe ye cok büyük bir değişim getirmese gerek tabi bu benim fikrim sizin kullanım amacınız ve bütçeniz önemli note 8 almanızı öneririrm ama bütçeniz fe ye kadar ise tabiki değiştirilebilir
Şu anki bütçem maksimum 2500 tl çıkarabilirim. Birde Note 5ten oldukça memnunum ama bataryası çok zayıfladı artık. Birde AOD çok hoşuma gittiği için fe yi düşündüm

---- Mesaja ek olarak ----

Aslında aceleci karar vermemeniz yönünde tavsiyem olur.Hatta hatta samsung firmasını tavsiye dahi etmeyebilirim note serisi yeni varyasyonlarından sonra..( Note 7, Note Fe Note 8 ) Samsung firmasından ziyade diğer üretici firmaların telefonlarınada göz atmanız , araştırmanızda fayda görüyorum zira büyük farklılıkları sizinde gözlemleyeceğinizden hiç şüphem yok. Ekte paylaşacağım resim bir mağazanın standında müşterilerine sunduğu Note 8 teşhir ürününündür.Sorun amoled ekran yanığı sorunudur. Bu sorunun aynısı benim telefonumdada mevcut. Daha önceki modellerin bir kaçında bu sorunla karşılaşılmış düzeltildiği hatta olmayacağı yönünde açıklama yapılmıştı firma tarafından. Fakat maalesef bu mümkün olmadı. Ürünün rağbet görme sebebi emin olun marka odaklı olmasından kaynaklıdır. Yanlış anlaşılmasın firmayı karalama adı altında bir durumum söz konusu değildir. Fakat biz tüketiciler içinde bu gibi durumlar göz ardı edilemez.
Diğer markaları da gözden geçirecem ancak maksimum 2500 tl çıkarabileceğim için buna karar vermiştim. 2 hafta önce eşime iphone 8 plus aldım o bana çok - o yüzden gönül isterdi huawei p20 falan almak ama bütçe meselesi

Son düzenleme:

z.turk30

AndroidAtesi
Şube
Ankara
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
P20 pro övülüyor ama ne o öyle ıps ekran ikonlar gm discovery gibi.. note5imden memnunum.Çıtayı s8e yükseltmeyi düşündünüz mü hiç ?

samizeldestan

AndroidAtesi
Şube
Burdur
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy A70
Diğer markaları da gözden geçirecem ancak maksimum 2500 tl çıkarabileceğim için buna karar vermiştim. 2 hafta önce eşime iphone ş plus aldım o bana çok -
P20 pro övülüyor ama ne o öyle ıps ekran ikonlar gm discovery gibi.. note5imden memnunum.Çıtayı s8e yükseltmeyi düşündünüz mü hiç ?
S8 veya Note 8 ekranından dolayı hoşuma gitmiyor. Fırıncının küreği gibi aynı. Birde ekran içerisinde ki tuş yerine fiziksel tuşu tercih ediyorum