İp ucu Forumdaki Düşüş Hakkında !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Son zamanlarda forumda düşüş yaşanmakta bu bir gerçek yeni konu girilmesi yada sorulan soruların az da olsa yanıtsız kalması ve geç cevaplanması gibi....google da indexler de tıklanmalarda aranma sonuçlarında ve tanınmışlıkta üst seviyede olsakta takiplerime göre üye sayımız ve online ziyaretçilerdeki artış yeni üyelikler mutlu edicek düzeyde ama yeterli olmadığının tek başıma yetemediğimin farkındayım reklamlara tıklanmaması da ayrı bir sorun ve üzüntü verici...

Herşeyi bir kenara koyalım hepimizin sorumlulukları dertleri maddi manevi problemleri işleri güçleri var ben dahil o kadar çok ihmal ediyorum ki elimde olmadan ama biryere kadar sizlerden ricam aktif üye 10 u geçmemekte konu giren yada girilen konulara cevap veren özetle demek istediğim bu bir hobi iş değil yarıdmlaşmak paylaşmak türkiyede karışık kuruşuk aranılan bilginin çöpe dönüşmemesi ve sürekli yenilikçi güncel forum olmak amacından şaşmamamız için vakit buldukça her üyenin basit yada önemli her konuya cevap yazması katılım göstermesi tıklamaları arttırması üye çekmesi ve elinden geldiğince konu açması tek isteğim bu

takım arkadaşları arayışımız devam ediyor kimseye şartlar sunmuyoruz herkes elinden geldiğince katılım göstersin yüzlerce forum var ama tek androidatesi var 13 ay gibi bir sürede beklenmedik başarı kaydettik ben bile şaşkınım bunu arttırmak südürmek benim olduğu kadar sizlerinde elinde üye olup istediği bilgiyi alıp bir daha ugramayanlarada saygım var kimse mecbur değil herkes özgür ama en azından içindne gelenler paylaşım yapmaktan bilsede bilmesede cevap yazmaktan bizleri etiketlemekten geri kalmasın

androidatesi.com

simsiyah

At The Workplace
Moderatör
Web sitesi
simsiyah.net
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy S8
sana tavsiyem pes etme kardeşim, form sitelerinde bu tarz düşüşler normaldir hele hele dar yönetim kadrosu ile Allah kolaylık versin

waterback

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Lenevo k6 note
Bende katılıyorum ama site tasarımını biraz sadeleştirebilesen daha güzel gözükür diye düşünüyorum

davut19072

AndroidAtesi
Ben yardımcı olurum ustam elimden geldiği kadar forumu ayakta tutmak için

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Mesela nasıl örnek verebilirmisiniz kastınız tema mı şablonlar mı =?

---- Mesaja ek olarak ----

Ben yardımcı olurum ustam elimden geldiği kadar forumu ayakta tutmak için
Allah razı olsun eyvalllah farkındayımda fırsat buldukça buradasın

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...