İp ucu Flash Belleğe Android Yükleme yöntemi burada

AndroMania

Adminatör
Forum CEO'su
Katılım
10 Eki 2017
Mesajlar
2,093
Beğeniler
2,064
Puanları
1,957
Yaş
36
Konum
Çanakkale
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
#1
Flash belleğe android yükleme işlemini gerçekleştirerek, USB flash belleğinizden android kullanabilirsiniz. Böylelikle bilgisayar başındayken, USB girişine yerleştireceğiniz basit bir flash bellek ile bilgisayarınız üzerinden android işletim sistemine sahip USB’nizi kontrol edebilir, normal olarak akıllı telefonunuzdan gerçekleştirdiğiniz tüm işleri de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Flash bellekte bulunan android işletim sisteminin sizlere sağlayabileceği en önemli özellik ile siz bilgisayar başındayken, android uygulamalarını ve oyunlarını kolay bir şekilde Google Play üzerinden indirebilir ve kullanabilirsiniz. Android telefonlar için hazırlanan bu yazımızda flash belleğe android nasıl yüklenir ve flash belleğe android yüklemenin avantajlarını bulabilirsiniz… Flash Belleğe Android Nasıl Yüklenir?
Şimdi de işin nasıl yapılır kısmından bahsedelim. Öncelikli olarak gerekli bileşenleri indirmeli ve sonrasında da USB’ye bu bileşenleri yüklemelisiniz. Tüm bu işlemleri sizlere aşağıda adım adım sıralandırdık. Sizler de bu adımları uygulayarak, kısa süre içerisinde kolay bir şekilde USB flash belleğe android yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


 1. USB için uygun androidi indirin. Flash belleğe android yükleme için şu bağlantıyı

  Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

  tarayıcınıza kopyalayın.
 2. Unetbootin yazılımını indirin ve çalıştırın. (

  Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

  )
 3. Unetbootin programını çalıştırarak, buradan indirmiş olduğunuz özel USB android imaj dosyasını seçin ve hedef yeri olarak da flash belleğinizi seçin.

Flash Belleğe Android Yükleme | Android Telefonlar

Flash belleğe android yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra işlem tamamdır. Bu aşamadan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmalı ve açılıştaki BIOS ayarlarını değiştirerek, burada açılış ekranını flash bellek androidolarak tercih etmelisiniz. Bilgisayarınız android olarak açıldığında, artık tüm android işlemlerini sorunsuz bir şekilde bilgisayarınız üzerinden yapabilirsiniz.
Flash Belleğe Android Yüklemenin Avantajları

Flash belleğinize android işletim sistemini kullanmak ve bu işletim sistemini android telefonlar olmadan, bilgisayarınızdan kullanmak, pek çok şekilde avantaj sağlar….

 • Google Play’de bulunan her türlü uygulamaları indirebilir ve kullanabilirsiniz.
 • Bağımlısı olduğunuz oyunları indirebilir ve bilgisayarınızdan oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Genel olarak tüm uygulama ve de özellikle oyunları tam verimli bir şekilde kontrol edebilir, kullanabilirsiniz.

Son olarak android ile işiniz bittikten sonra USB belleğinizi bilgisayarınızdan çıkarıp, bilgisayarınızı yeni baştan başlatmak yeterli olacaktır. Böylece bilgisayarınız önceki gibi sorunsuz bir şekilde açılacaktır. Bazı uygulamaları kullanmak ve bazı oyunları oynamak için android işletim sistemini kullanmak çok daha keyifli ve başarılı olmaktadır.
 

erkan 01

AndroidAtesi
Katılım
28 Eyl 2018
Mesajlar
36
Beğeniler
28
Puanları
18
Yaş
40
Konum
adana
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
samsung note fan n935f ds
#2
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerinize saglık emeginize saglık..teşekkurler
 
Üst