Önemli [En İyisi]Samsung Basit Adblocker(SABS)/ Arka Planda Çalışmaz / Rootsuz [%0 Batarya Kullanımı]

TheKaptan23

GrayWolf
Banlanmış
Web sitesi
www.instagram.com
düzelttim şu şekilde yaptım ibo.ekngnmrdn.test yaptım programı yüklüyrum lisans kısmı aktifte sıkıntı mı var anlamadım ama telefon ayarlarında cihaz yöneticisi uygulamalarında sabs tiki atıyorum program sanki lisanslanmış gibi lisans kısmı kayboldu turn on deyip açtım oldu mu şimdi ? :)
"Turn On"a basabiliyorsanız ve ekranda "Turn Off" yazıyorsa program aktif olmuştur, güle güle kullanın ;)

harika bir iş çıkarmışsın @TheKaptan23
eline sağlık kurdum adım adım çok kolay oldu hiç karışık değilmiş.
ve reklam engelleme olarak mackolik içinde bile reklam göstermiyor.
ilk izlenimim şahane... tekrar teşekkürler.
Çok başarılı bir uygulama, güle güle kullan Hasan hocam ;)

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Youtubeda reklam bir tek bende mi çıkıyor myt connected2.me ve birçok uygulamada reklam kesiyor ama offical youtubeda reklam çıkıyor eskiden modlu youtube kullanıyordum siyah temalı youtube artık offical sürümde de siyah tema özelliği gelicekmiş diye ona geçtim ama reklam çıkıyor onu nasıl engelleriz

TheKaptan23

GrayWolf
Banlanmış
Web sitesi
www.instagram.com
Youtubeda reklam bir tek bende mi çıkıyor myt connected2.me ve birçok uygulamada reklam kesiyor ama offical youtubeda reklam çıkıyor eskiden modlu youtube kullanıyordum siyah temalı youtube artık offical sürümde de siyah tema özelliği gelicekmiş diye ona geçtim ama reklam çıkıyor onu nasıl engelleriz
Malesef ki uygulamanın, YouTube reklamlarını engelleme desteği yok.

AndroMania

AndroidAtesi
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
"Turn On"a basabiliyorsanız ve ekranda "Turn Off" yazıyorsa program aktif olmuştur, güle güle kullanın ;)

Çok başarılı bir uygulama, güle güle kullan Hasan hocam ;)
neden herkes beni Hasan zannediyor ki :) Levent ben

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Ben adaway kullanıyorum rootlu olduğum için rootsuz cihazlar için biçilmiş kaftandır bu uygulama ek olarak s9 ve s9+ dada çalışıyor

efsanevii

AndroidAtesi
Ben adaway kullanıyorum rootlu olduğum için rootsuz cihazlar için biçilmiş kaftandır bu uygulama ek olarak s9 ve s9+ dada çalışıyor
Kesinlikle katılıyorum bende 3 seneden fazladır kullanıyorum güncellemesini yapıyorum bir sıkıntı olmuyor, tabi cihaz rootlu

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Rootsuz cihaz pişmanlıktır ama son 1 senedir rootsuz cihazlar için varolan yöntemler roottan korkan kullanıcılar için vazgeçilmez olmuştur tabi uygulayabilene....

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Rootsuz cihaz pişmanlıktır ama son 1 senedir rootsuz cihazlar için varolan yöntemler roottan korkan kullanıcılar için vazgeçilmez olmuştur tabi uygulayabilene....
hasan abi daha garantisi bitmedi 2018 Kasımda bitiyor bitmeden bataryayı değiştirip root atmayı planlıyorum da bende nasıl yapılır bir bilgiim yok ilk yapacak kişi için zormuş sanırım cihazı kitlemem inşallah :)

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
Kesinlikle katılıyorum bende 3 seneden fazladır kullanıyorum güncellemesini yapıyorum bir sıkıntı olmuyor, tabi cihaz rootlu
neden zor olsun forumda videolu anlatımlarımda mevcut izlersin zamanı gelince