[En İyisi]Samsung Basit Adblocker(SABS)/ Arka Planda Çalışmaz / Rootsuz [%0 Batarya Kullanımı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sebo

AndroidAtesi
Tskkler. Dediginiz gibi calisiyor

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Öncelikle bu güzel konu için teşekkürler Hasan abi hatırlar adhell 2 linkini atıp muhabbetini yapmıştık sonra o da bu yöntemle grupta paylaşmıştı fakat bana olmamıştı şimdi sabs oldu umarım sonradan bir sıkıntı çıkarmaz. Şimdiden yapıcaklar yapsın yoksa sonradan adhell 2 gibi knox güvenliği arttırıp licence hatası verebilir. Birde SABS ayarlarından yapmamız gereken birşey var mı bir çok seçenek yer alıyor da

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
uygulamaya güncelleme geldi reyiz güncelleyelim mi sence ne diyorsun birde güncellemediğim için facebook ile bağlan sekmesini engelliyor uygulama kapatınca sorunu çözdüm eğer yüklemiş olan arkadaşlara varsa buna dikkat etsin gereksiz yere format atmasınlar

AndroMania

Adminatör
Yönetici
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
bende merak ettim mutlaka deneyeceğim fırsatım olunca

TheKaptan23

GrayWolf
Banlanmış
Web sitesi
www.instagram.com
Programı tabi ki güncel tutmak önemli. Ekstra bir ayar yapmaya gerek yok. Konu güncellendi. Yeni sürümün en önemli özelliği, Samsung Tema Mağazsını devre dışı bırakarak temaları ücretsiz kullanmamızı sağlaması.

Son düzenleme:

AndroMania

Adminatör
Yönetici
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
harika bir iş çıkarmışsın @TheKaptan23
eline sağlık kurdum adım adım çok kolay oldu hiç karışık değilmiş.
ve reklam engelleme olarak mackolik içinde bile reklam göstermiyor.
ilk izlenimim şahane... tekrar teşekkürler.

efsanevii

Moderatör
harika bir iş çıkarmışsın @TheKaptan23
eline sağlık kurdum adım adım çok kolay oldu hiç karışık değilmiş.
ve reklam engelleme olarak mackolik içinde bile reklam göstermiyor.
ilk izlenimim şahane... tekrar teşekkürler.
adım adım takip ettim ben neden yapamadım :) lisans anahtarı 1F639C3054CE4B..... şeklinde devam ediyor doğru dimi apk editorla da apk yi tıkladım paket adını komple silip ibo.ekngn şeklinde değiştirdim yükledim lisans kısmına gelincede enable admin yazıyor submit key ve license activated yazıyor avtivated basıyorum onaylanmıyor sonuç :S hata nerde :)

AndroMania

Adminatör
Yönetici
Web sitesi
www.t.me
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
adım adım takip ettim ben neden yapamadım :) lisans anahtarı 1F639C3054CE4B..... şeklinde devam ediyor doğru dimi apk editorla da apk yi tıkladım paket adını komple silip ibo.ekngn şeklinde değiştirdim yükledim lisans kısmına gelincede enable admin yazıyor submit key ve license activated yazıyor avtivated basıyorum onaylanmıyor sonuç :S hata nerde :)
ibo.ekngn.aaaa şeklinde sonunda 4 harf daha olması gerekiyor bundan olabilir mi?

efsanevii

Moderatör
ibo.ekngn.aaaa şeklinde sonunda 4 harf daha olması gerekiyor bundan olabilir mi?
düzelttim şu şekilde yaptım ibo.ekngnmrdn.test yaptım programı yüklüyrum lisans kısmı aktifte sıkıntı mı var anlamadım ama telefon ayarlarında cihaz yöneticisi uygulamalarında sabs tiki atıyorum program sanki lisanslanmış gibi lisans kısmı kayboldu turn on deyip açtım oldu mu şimdi ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...