Custom Rom En İyi Batarya Ömrü ve Hız [TeamExyKings][ROM][8.0][ERI1][S7/S7 edge için]LightROM[06/Kasım/2018]

majestik

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
s7 edge
Dostum şu rom nasil atiliyor ,ben xiaomide stmistim ama samsung cok acemiyim .ayrica root yok .nasil rom atmam gerekiyor bana acemiye anlatir gibi anlatirmisin .ozelden yazarmisin ,bu arada cihazim birlesik arap emirligi csc

---- Mesaja ek olarak ----

Custom romlar icin twrpmi yukluyoruz

Son düzenleme:

hdurmaz17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge Duos
Arkadaşlar merhaba,
Konuyla alakası yok ama bir konuda yardıma ihtiyacım var.
Daha önce imei atılmış s7 edge duos cihazım var. Cihaz tuğla vaziyetteydi. Forumdan aldığım destek ile cihaza combination U3 yükledim. Sorum şu ; combination dan sonra cihazın imei hala fake İmei ve cihazın model numarası da farklı görünüyor. Bu cihaza firmware yüklemem söylendi ama yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı orjinal firmware yükleme konusunda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Dediğim gibi cihaz orjinal fabrika imei ye dönmedi. Yardım lütfen.

TR_Asker

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Videolu anlatım olsa çok güzel olurdu ben de acemiyim sıkıntı çıkar diye riske de giremiyorum. Son sürüm varsa videolu anlatım gelir mi tecrübeli birinden

hdurmaz17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Videolu anlatım olsa çok güzel olurdu ben de acemiyim sıkıntı çıkar diye riske de giremiyorum. Son sürüm varsa videolu anlatım gelir mi tecrübeli birinden
Kesinlikle katılıyorum arkadaşlar. Forumda bizim gibi acemiler de var, anlaşılır bir bir paylaşım yapılsa da bizim gibi yazılım özürlüler de faydalanan... :)

36cengiz

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8plus Note8 FD
Arkadaşlar Orginal Firmware atmak için , bilgisayarınıza odin diye bir program var onu indirin . Immei sorunu varsa o telefonun ilk cikisindaki orginal firmware indirin, tavsiye 4 parcali olani indirin. Ve telefonda geliştirici özelikki acin orda USB debugging aktif edin.

Youtube bakın orda Hasandroid videosu vardir.

Son düzenleme:

hdurmaz17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Arkadaşlar Orginal Firmware atmak için , bilgisayarınıza odin diye bir program var onu indirin . Immei sorunu varsa o telefonun ilk cikisindaki orginal firmware indirin, tavsiye 4 parcali olani indirin. Ve telefonda geliştirici özelikki acin orda USB debugging aktif edin.

Youtube bakın orda Hasandroid videosu vardir.
Hocam emeğine sağlık. Telefonda imei sorunu var, odin de var. Yalnız bu akşam bi hata ettik Hasan arkadaşın tavsiye ettiği kombinasyon U3 ün üzerine tuttuk yanlış firmware yüklemeye çalıştı
çalıştım. Şu anda cihaz download ekranına dahi geçmiyor. Öylece kaldım. Aslında istediğim cevap gecikmeli olarak da olsa sizden geldi. Şu an ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum. Bilgisizlik maalesef

36cengiz

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8plus Note8 FD
Hic bir hareket yokmu telefonda?

Jig diye bir parca var usb olarak bu resimdeki. Bununla download moduna girersin. Pahali birşey değil
Ekli dosyayı görüntüle 2186

Jig diye bir parca var usb olarak bu resimdeki. Bununla download moduna girersin. Pahali birşey değil
Ekli dosyayı görüntüle 2186 Ekli dosyayı görüntüle 2186

Son düzenleme:

hdurmaz17

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz

36cengiz

AndroidAtesi
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
S8plus Note8 FD
Screenshot_20181222-224128_eBay.jpg
Ekranda birtakım yazılar var. Bootloader vs... şeklinde.
orda resstarta gir ses yükseltme veya ses kisma ile yukarı aşağı git. Telefonu aç kapa tusunlada ok yap telefon kapanıp yeniden açılınca hazirda ol download tuşları ile download ta gir