Kernel ElemantalX KERNEL [SM-G96XF/FD/N] ElementalX 1.01 (S2W|DT2W|S2S|OC|RGB)

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Katılım
10 Eki 2017
Mesajlar
5,487
Puanları
150,032
Yaş
32
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
1521847230095.png

ElementalX maksimum kararlılık için tasarlanmıştır. Her gün telefonlarına bağımlı olan insanlar için yapılır.

HTC NEXUS MOTOROLA HUAWEİ GİBİ CİHAZLARIN POPÜLER KERNEL GELİŞTİRİCİSİNİN İLK SAMSUNG PROJESİ DENİLEBİLİR S9 VE S9+ CİİHAZLAR İÇİNDİR

Özellikler:
-AROMA yükleyici ile kolay kurulum
-Performans ve pil optimizasyonu
-büyük küme -çok- renk
kontrolü -Renk kontrolü (RGB)
-Sepep2wake
-DoubleTap2Wake
-Sweep2sleep
-CFQ, noop, son tarih, BFQ, FIOPS, SIO, akçaağaç ve zen i / o zamanlayıcılar
fsync
-Block uyandırmak için
-Optionwakelocks-WireGuard desteği
-selinux zorlamaKernel yapımcısının kernel ayar yazılımını marketten indirebilirisniz

Ücret 10 TL

EX Kernel Manager - Google Play'de Android Uygulamaları

ayarları hakkında bazı notlar
:
bunlar EX Kernel Manager'daki Hareketler ekranında ayarlanabilir. Diğer hareketler üzerinde 2 uyanmayı şiddetle tavsiye ederim. En güvenilir, kazara uyanmalara daha az eğilimli ve herhangi bir şeye (yani telefon görüşmelerine) müdahale etmemelidir. Wake hareketleri bu aygıtta pilin boşalmasına neden olmaz.

CPU frekansları:Samsung, iki veya daha fazla çekirdek kullanıldığında büyük küme frekanslarını sınırladı. Stok varsayılanı bir CPU için 2700MHz, iki CPU için 2314MHz ve üç veya dört CPU için 1794MHz'dir. Bunu üç ya da daha fazla 1924 MHz'e çarptım. Kararlı olmalı. Bunun anlamı, çekirdek kontrol uygulamalarının büyük kümelenme için maksimum frekans olarak 1794MHz göstermesidir.Bunu söylese bile, tek çekirdekli işlemler için daha yüksek frekanslar kullanılacaktır. EX Kernel Manager'a, bunu doğru bir şekilde ayarlamanıza izin verecek ve çoğu durumda gerçek maksimum frekansı gösterecek bir güncelleme yayınladım (bazen termal nedenlerden dolayı büyük kümenin kısaltılması daha az gösterecektir). Diğer çekirdek uygulamalarını kullanmayın, düzgün çalışmazlar.

Hızaşırtma:Hız aşırtma versiyonu, büyük kümeyi 2886MHz ve biraz da 2002MHz'e kadar çalıştıracak, ayrıca çok çekirdekli performansa ek bir güç kazandıracak. Termal kısaltmalar başlamadıkça, benchmarklar daha yüksek olacaktır. Bu sürümü kullanıyorsanız, yeniden başlatmalardan şikayet etmeyin.

Renk kontrolü: Kırmızı, yeşil ve maviyi Samsung'un ayarlarından daha geniş bir aralıkta ayarlayabilmeniz için bir geçersiz kılma ekledim. Çalışmanın yolu, EX Çekirdek Yöneticisi'ndeki herhangi bir ayarın Samsung sistem ayarlarını geçersiz kılacağıdır. Sistem ayarlarını kullanmaya geri dönmek isterseniz, kırmızı, yeşil ve maviyi varsayılanlara (her biri 255) geri yükleyin ve sistem ayarları tekrar ele alınacaktır.

GPU frekansları: Bu cihazdaki GPU frekanslarının ayarlanmasına izin vermek için EX Çekirdek Yöneticisini de güncelledim.

Uyanışları engelleme:Eğer wakelocks'ı engellemek istiyorsanız (ve bazı wifi uyanıklıklarını engellemek pil ömrünü uzatabilir), EX Kernel Manager'daki Miscellaneous ekranına gidin ve blok wakelocks'ı seçin. Bu ekranda herhangi bir çekirdek uyanışını engelleme seçeneğine sahip olacaksınız ve her birinin etkin olduğu zamanı gösterecektir. Onların çoğunun ne yaptığını bilmiyorum, bu yüzden hepsinin engellenmesi güvenli olmayabilir. Diğer kullanıcılar için deney yapın ve geri bildirim sağlayın.

selinux zorluyor! Selinux'u izin verici modda çalıştırmak gerçekten çok kötü bir fikirdir, cihazınızı hacklemeyi kolaylaştırır. Desteklemeyeceğim ya da etkinleştirmeyeceğim.

Yüklemeler

Android 8.0.0 (Oreo)
ElementalX-S9-1.01


Android 8.0.0 (Oreo) Overclock
ElementalX-S9-1.01-overclock


Güncelleştirme!!

Bu S9 + FİX İÇEREN SON SÜRÜM GÜNCELLEMELİ KERNEL

Download
şeyler düzeltmek gerekir : ElementalX-S9-1.01
 
Üst