Önemli EFS Nedir Nasıl Yedeklenir Kalıcı Güvenli Mod Hatasından Çıkış İşlemi EFS Yedekleme Aracı

Halilsak

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy g610f
Selamın aleyküm hocam efs pro dan yedek almıştım daha önce şimdi bu yedeği tekrar yüklemeye çalıştım yedeği seçip restore tıklayınca Operation failed! ( unable to extract archive
hatası alıyorum elimde tar dosyası olarak yedek var başka sekilde yüklemeyide önerebilirsiniz farketmez bir türlü yapamadım yardımcı olur musunuz ?

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
busybox yüklümü cihazda erfs prodaki yedeği ne amaçlşa geri yüklüyorsunuz problemi açarmısınız ek olarak twrpden nandroid yedek aldı iseniz komple birşekilde restore yaptıgınızda efsnizde geri gelicektir

Halilsak

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy g610f
Hocam telefoncu arkadaş var ücretsiz halledebiliyorum onu uğraştırmadan rom root vs halledip gidiyorum box cihazı ile yazıp pach sertifica yapıp hemen hallediyor ama ben biraz android meraklısıydım yüklerken ixposed yuklerken samsung yazısında kaldı acamadım arkadaşın dükkanda biraz uzak git gel sıkıntı oluyor cihaz yurtdışı bide hocam

---- Mesaja ek olarak ----

Hocam busybox yüklüydü hicbir sıkıntı yoktu yani

Bide hocam twrp nin sitesinde j7 prime destekledigi cihazlarda yok ama ben googlede aratıp xda da bitane bulup yükledim ama yedek almadı birçok işlemi yapmıyordu ama şuan yüklü degil

Son düzenleme:

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Hocam telefoncu arkadaş var ücretsiz halledebiliyorum onu uğraştırmadan rom root vs halledip gidiyorum box cihazı ile yazıp pach sertifica yapıp hemen hallediyor ama ben biraz android meraklısıydım yüklerken ixposed yuklerken samsung yazısında kaldı acamadım arkadaşın dükkanda biraz uzak git gel sıkıntı oluyor cihaz yurtdışı bide hocam

Hocam busybox yüklüydü hicbir sıkıntı yoktu yani

Bide hocam twrp nin sitesinde j7 prime destekledigi cihazlarda yok ama ben googlede aratıp xda da bitane bulup yükledim ama yedek almadı birçok işlemi yapmıyordu ama şuan yüklü degil
hocam suanda probleminiz nedir varmı yani

Halilsak

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy g610f
Hayır ama aynı sorunu yaşamamak icin birdaha yedekleyip geri yüklediğimde bu sorunu yaşamamak için yardım istiyorum bilgili bi arkadaştan

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Şebeke giden cihaza efs tool vb ile restore yaparak geri yükleyerek şebeke veremezsiniz hocam tam manası ile bu şekilde bu amaçla kullanamazsınız bu uygilamalari verim alamassiniz her modeldede gecerli değildir twrp den yedek alın Herhangi bir sıkıntı da o yedegi geri yükleyin şebekeniz ile Beraber kaldığınız yerden devam edebilirsiniz kullanmaya

Halilsak

AndroidAtesi
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung galaxy g610f
Tek çözüm twrp mi hocam titanium backup ile komple yedek alsam aynı işi görmez mi çünkü bu cihaz sanki diğerlerinden farklı twrp de yedek yedek alması için bi araştırdım yabancı bi videoda twrpde birseyleri değilstiriyordu 12 vs 14 yazılar vardı aynısını yaptım hata verdi yine samsung yazısında kalmıştım yani hocam twrp dışındabir çözümünüz var mı

Has_anDroid

Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
hocam twrp den almanız gerekli twrp den nasıl yedek alınır videolu söyledin forumda ve kanalda mevcut