Önemli Dolby Atmos Samsung Stock Ses Modu ve Stereo Hoparlör Hakkında

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Unknown
Belirtmeliyim ki S8 Plus S9 Plus port romu üzerinde ve S9 Plus cihaz yan yana geldiğinde modlanmış olan s8 Plus'ın ahizeden gelen Stereo ses modu ile S9 Plus çift hoparlör modu arasında hiçbir fark yok

Kastettiğim Dual Boosted stereo dual speaker ses modu.Bu mod yüklü ise ve dolby atmos çalışmakta ise S8 Plus da S9 Tan hiçbir farkı yok arkadaşlar bizzat denedim test ettim gördüm kayda alamadım Bununla ilgili bir video çekmek isterdim ama hiçbir eksikliği hiçbir farkı yok bilmenizi isterim

Dolby ses moduna gelmeden önce belirteyim
S8+ alexis s9+ port rom
Dual boosted speaker mod
Dolby stock ses modu direk s9 dan alınma aroma yükleyici ekranında

Şuan için bu modları destekleyen başka bir rom yok

Dolby konusunu şuan sadece alexis çözdü kullanmaktayım doyurucu yapıyor sesi birebir s9 liblerin 'den ve dosyalarından alınma ama bir viper gibi sağlam değil sonuçta stock...custom dolbynin bir tik aşağısında ama kesinlikle hoparlör ve kulaklık gücü ve kalitesini etkilemekte tavsiye ederim

Ve dolby den 2 görsel

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Son düzenleme:

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
3,175
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz