Çözüldü Cihazım Full Brick Oldu Yardım !!!

ekto02

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy J6 (2018) [SM-J600F]
Merhaba Konuyu Yanlış Açtığımı Biliyorum Ama Özellikle @Has_anDroid Hocamdan Yardim İsteyerekten Sorunumu Dile Getireyim J6 2018 Cihazıma Project Treble Yani Gsi Rom Yükledim Fakat Arm64_binder32 Yüklemem Gerekirken Gidip İşlemci Mimarime Uygun Olmayan Arm64 Yükledim Cihaz Boot Logo Geliyor Sonra Ekran Simsiyah Kaliyor Download Mode Alamiyorum Cunku Bataryasi Cikmiyor Ve Haliyle Telefonu Kokten Kapatamiyorum Recovery Mode Gecmiyor Cunku Ne Zmn Resetlesem Yine Sistemi Acmayi Deniyor Ve Haliyle Recovery Mode Da Gecemiyorum Bu Cikmaz Durumdan Teknik Servis Olmadan Kurtulabilirmiyim Acaba Lütfen Yardımcı Olun

Killermann

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
5
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
S7 edge
Telefonun bootloop dongusune girince bootlogo gelmeden download mod acilana kadar download mod tuslarina basili tutun

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,377
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
@ekto02, Bu türden yardım isteyen konular Genel Yardım bölümüne açılmalıdır bu kez taşıyorum ancak bir dahaki sefere Forum kuralları gereği UYARI ve uzaklaçtırma alırsınız...

ekto02

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
@ekto02, Bu türden yardım isteyen konular Genel Yardım bölümüne açılmalıdır bu kez taşıyorum ancak bir dahaki sefere Forum kuralları gereği UYARI ve uzaklaçtırma alırsınız...
Hocam Başta Zaten Yanlış Yere Açtığımı Belirtmiştim Uyarınız İçin Teşekür Ederim Bir Dahakine Dikkatli Davranırım Ama Bana Şu Sorun İçin De Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,377
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note

ekto02

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Oreo
Cihaz

Murad Ali

Turkish Hack Team®
Yönetici
Super Admin
Reaksiyon puanı
2,377
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
@ekto02, cihazda 3 tuş kombinasyonu yapılamıyormu.? Samsung cihazlarda 3 tuş mutlaka vardır ya orta tuş ya da bixby tuşu olarak hiç birşey yoksa bile sesaçma+seskısma+power+şarjgirişi şekinde download moda girilir...

Son düzenleme:

ekto02

AndroidAtesi
Reaksiyon puanı
14
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
@ekto02, cihazda 3 tuş kombinasyonu yapılamıyormu.? Samsung cihazlarda 3 tuş mutlaka vardır ya orta tuş ya da bixby tuşu olarak hiç birşey yoksa bile sesaçma+seskısma+power+şarjgirişi şekinde download moda girilir...
Hocam Merhabalar Sorun Cozuldu Konu Kilit Yardimlariniz İcin Saolun Telefonu Resetlerken Sizin Dediginiz Gibi Logo Gelmeden Bastim Ve Recovery Mode A Girmeyi Basardim Herkese Teşekür Ederim