Haber Chrome mobil için karanlık mod geliyor.!

Murad Ali

Turkish Hack Team®
AndroidAtesi
Katılım
28 Nis 2018
Mesajlar
2,989
Beğeniler
2,811
Puanları
580
Yaş
57
Konum
ADANA - TR / Sinsheim - DE
Web sitesi
forum.xda-developers.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Note 7, Note 5, Note 4, Note 3, Note 2, Note
#1
Kaynak:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunAndroid Q ile gelecek olan sistem geneli karanlık mod desteği açıklandıktan sonra, tüm Google uygulamaları, karanlık moda adapte olmaya başladı. Karanlık mod, şimdi Chrome için geliyor.

Chrome Android sürümüne karanlık mod geliyor
Saf Android için karanlık mod, yıllardır geleceği iddia edilen bir özellikti. Android Marshmallow sürümünden beri her sürümde geleceği söylense de, hiçbir zaman, final sürümlerinde karanlık modu göremedik.

Android Q ile ise işler değişiyor. Sistem geneli karanlık mod için, tüm Google uygulamalarına karanlık mod seçeneği eklenmeye başladı. Yeni ortaya çıkan bir gelişmeye göre, Google Chrome da karanlık mod desteğine kavuşuyor.


73 sürüm numarasında, test edilmek üzere eklenmiş olan özellik, sitelerin arkaplanını siyaha çevirmek için gibi özelliklere henüz sahip olmasa da, menülerin siyaha dönüştürülmüş olması, yakında karanlık modun tamamen ekleneceği konusunda büyük bir ipucu veriyor.

Sadece Android üzerinde değil, Windows ve macOS için de yakın zamanda karanlık mod desteği geleceğini hatırlatalım.
Şu an Youtube, Google Telefon ve bazı Google uygulamalarına resmi olarak eklenmiş olan karanlık mod, ileride daha fazla uygulamada kullanılabilecek.
 
Üst