Önemli Arya Mod Ses Modu Türkçe Viper-Dolby-Beats

kaanxtigin

AndroidAtesi
Şube
İstanbul
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Teşekkürler deneyeceğim.

---- Mesaja ek olarak ----

Not:S7 Oreo Custom Rom flaşlanmıyor. install yazısında kalıyor
bilginize

Son düzenleme:

gencemre27

AndroidAtesi
Şube
Gaziantep
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8, S7 Edge
Şimdik bu konuda bir yardım gerekli. S7edge IMEI atılı ve Nougattayım TWRP yok ama Root var bu modu Flashify yada Root Explorer ile yüklemek mümkünmüdür ? LÜTFEN YARDIM EDİNİZ. Çünkü gerçek anlamda berbat berbat ve berbat bir ses veriyor bu haldeyken kapanmadan önce Oreodaydım Oreodayken böyle dandik değildi ses lütfen fikirlerinizi bekliyorum.

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Şube
İzmir
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android Q
Cihaz
Samsung Galaxy S10+
twrp den flash dışında flashfire yada flashy vb yazılımlarla denenebilir ancak arya aroma kurulum bı ses modudu diye hatırlıyorum denemeniz riskj almanız gerek diğer açtığınız konuda cevaplamıştım root exploter ile sadece mixer path dosyasını duzenleyebilir sesi arttırabilirsiniz

gencemre27

AndroidAtesi
Şube
Gaziantep
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8, S7 Edge
twrp den flash dışında flashfire yada flashy vb yazılımlarla denenebilir ancak arya aroma kurulum bı ses modudu diye hatırlıyorum denemeniz riskj almanız gerek diğer açtığınız konuda cevaplamıştım root exploter ile sadece mixer path dosyasını duzenleyebilir sesi arttırabilirsiniz
Mixer Patch ile sesi tam olarak arttırabileceğim ile ilgili bir yazı varmıdır hocam ? IMEI denilen lanet elimi kolumu bağladı yaaa şaka gibi.

---- Mesaja ek olarak ----

Mixer Patch ile sesi tam olarak arttırabileceğim ile ilgili bir yazı varmıdır hocam ? IMEI denilen lanet elimi kolumu bağladı yaaa şaka gibi.
Mixer patchın editiyle uğraşana kadar hazır Dual Speaker Sound Modu yükledim sağolun hocam

Son düzenleme:

Thunderbolt

Banlanmış
Android Sürüm
Oreo
Thunderbolt kullandığın s7 edge tweaks uygulamasını alabilirmiyim s7edge oreo sürümü kullanıyorum uygulama destekliyorsa istiyorum statusbar daki saat ve diğer ikonları değiştirmek için flat style kullandım ama maalesef oreo desteklemiyor galiba ikonları çifter çifter gösterdi nedense bende saati ortaya almak istiyorum ve birde yazı tipi varsa oreo destekli onlarıda alabilirim xda da baktım hiçbiri desteklemiyor diyor bende belkide daha s7 lere stock 8.0 gelmedi için sıkıntı çıkarıyor olabilir...
Custom rom kullanıyorsan ve ya rootluysa cihazın sac23 son çıkan romu dene her türlü özelleştirme mevcut

Tomek8729

AndroidAtesi
Şube
klatovy
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy Note 8