Çözüldü ANDROID CIHAZ /acilmiyor DRK sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demir57

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
SM-G928R4
Selamualeykum guzel kardeslerim..we forum uyeleri HER NE KADAR arastirsamda hep android olan sikintimi buraya yonlendirilyorum sizin kalitenizden cok memnunum. Cok iyi bilgili insanlar yardim sever insanlar. Var.

Beyler gozunuz seviyim bi el atin acil..

Samsung s6 + Edge cihazim war amerikan mali we ben buna imei atmaya calistim z3x programi uzerinden bilincsizce.. we sonuc cok kotu oldu.. bagli cihazimi z3x programi izerinden EFS sifirla bastim we cihaz birden kendiliginden acilip kapanmaya basladi.. care bulamadim reset yaptim duzelir umuduyla rom yukledim ama gene acilmadi artik telefon hic acilmiyor mavi ekranda DRK hatasi yuklryin falan diyor ingilizce binary falan diyor we sonra bi deneme cozumu daha yaptim artik cihaz twrp modunda kaldi we sadece download moduna giriyor allah askina analayanlar bi yardimci olsun. Telefoncular 500 600 tl diyor. Nasil cozerim yardimci olun lutfen.. simdiden hepinize tesekurler.

Mediafire

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
Download moda giriyorsa rom indirip yükleyin.

Demir57

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
SM-G928R4
@Mediafire, reıs zahmet olmazsa eger anlıyorsan watsappdan yazabılırmıyım ben pek anlamam rıca etsem yardımcı olurmusun rom yukledım galıba ama cıhaz acılmıyor sonrada baska cozum yolu denıyerek twrp yukledımartık sadece twrp de wededownload moda gırıyor drk ınstallıng dıye yazılar cıkmıstı basta mavı ekranda

Mediafire

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
S7 edge exynos
@Mediafire, reıs zahmet olmazsa eger anlıyorsan watsappdan yazabılırmıyım ben pek anlamam rıca etsem yardımcı olurmusun rom yukledım galıba ama cıhaz acılmıyor sonrada baska cozum yolu denıyerek twrp yukledımartık sadece twrp de wededownload moda gırıyor drk ınstallıng dıye yazılar cıkmıstı basta mavı ekranda
Twrpye girin mount yazan yere tıklayın kabloyla pcden cihazın hafızasına magisk root dosyasını atın ve twrp ile install edin cihaz açılır.

androidsever

Thrashead-Metalhead , Android-Linux Lover
AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Twrpye girin mount yazan yere tıklayın kabloyla pcden cihazın hafızasına magisk root dosyasını atın ve twrp ile install edin cihaz açılır.
yazilim sorununu hallettik imei sorunu kaldi sadece

Demir57

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
SM-G928R4
@androidsever, EVET MERT KARDESIMIN SAYESINDE SORUNU HALLETIM COK TESEKUR EDERIM COK SAGOL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...