Custom Rom Ambasadi S8 FULL PORT V7.0 S7 Edge

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8

Reoxy

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Rica ederim her zaman burdayız :)
İyi forumlar!
Çok teşekkürler şuan dobly ile birlikte sıkıntısız çalışıyor.
Bir sorum olacak ama, viper4'ın eski sürümünü kullanırken bir ayar vardı aralarında, sesi yükseltiyordu. Hangisi bilginiz varmı?

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Çok teşekkürler şuan dobly ile birlikte sıkıntısız çalışıyor.
Bir sorum olacak ama, viper4'ın eski sürümünü kullanırken bir ayar vardı aralarında, sesi yükseltiyordu. Hangisi bilginiz varmı?
Ses yükseltme yeni sürümde hoparlör için var sanırım extra loud olarak gösteriyor
Kulaklık için equalizer ayarlarından ses arttırma yapabilirsiniz dolaylı olarak birde surround yazan modların etkisi olabilir
ViperFX gerçekten baya mod barındırıyor içinde aslında kullanmak kurmaktan daha zor :)

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Super Admin
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
hem viper hem dolby alexis de calısıyordu sanırırm dolby var iken viper gereksiz zaten ki orjinal dolby çok daha iyi bence ama kişisel görüşüm bu siz illaki viper istiyorsanız dolby kurmucaksınız aroma secici zaten viper ı da magisk modulu olarak flashlıcaksınız viper sorunsuz çalışacaktır

Reoxy

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
hem viper hem dolby alexis de calısıyordu sanırırm dolby var iken viper gereksiz zaten ki orjinal dolby çok daha iyi bence ama kişisel görüşüm bu siz illaki viper istiyorsanız dolby kurmucaksınız aroma secici zaten viper ı da magisk modulu olarak flashlıcaksınız viper sorunsuz çalışacaktır
Facebook'tan özel mesaj kısmına bakarmısınız. mesaj attım görmediniz sanırım

---- Mesaja ek olarak ----

Ses yükseltme yeni sürümde hoparlör için var sanırım extra loud olarak gösteriyor
Kulaklık için equalizer ayarlarından ses arttırma yapabilirsiniz dolaylı olarak birde surround yazan modların etkisi olabilir
ViperFX gerçekten baya mod barındırıyor içinde aslında kullanmak kurmaktan daha zor :)
romda hiç birşey çalışmıyor :D always on dısplay e gırıyorum durduruldu hatası verıyor. rom u flahslarken sectıklerımiz yüklenmesını ıstedıklerımız degılmı ?

Temiz kurulum yapmama rağmen cihaz şuanda cayır cayır yanıyor ve aşırı şekilde kasıyor.

@kaanxtigin, Usta romdan acilen kurtulmam lazım, Çok fazla sıkıntısı var :D , sac23 v7 lınkı bulamadım. bulabilir miyiz?

Son düzenleme:

kaanxtigin

AndroidAtesi
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Android 9 PİE
Cihaz
Galaxy Note 8
Facebook'tan özel mesaj kısmına bakarmısınız. mesaj attım görmediniz sanırım

romda hiç birşey çalışmıyor :D always on dısplay e gırıyorum durduruldu hatası verıyor. rom u flahslarken sectıklerımiz yüklenmesını ıstedıklerımız degılmı ?

Temiz kurulum yapmama rağmen cihaz şuanda cayır cayır yanıyor ve aşırı şekilde kasıyor.

@kaanxtigin, Usta romdan acilen kurtulmam lazım, Çok fazla sıkıntısı var :D , sac23 v7 lınkı bulamadım. bulabilir miyiz?
S9 port konusuna yazdığınız mesaja cevap olarak attım linki