ADHELL 2 FİREWALL ADBLOCK ZARARLI YAZILIMLAR ENGELLEME

Has_anDroid

((RT EYE)) ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
ADHELL 2 SAMSUNG KNOX DEVELOPER KEY SATIN ALARAK UCRETSIZ ADHELL 2 YI FULL SINIRSIZ KULLANMA YONTEMI

INDIRDIGINIZ APK NIN ISMINI KOMPLE DEGISITIRIN
ADHELL YAZMASIN
ASAGIDAKI LINKLERDEN SAMSUNG ACCOUNTUNUZLA HESAP ACIN
KNOX KUURMSAL KEYI SECICEKSINIZ LISANS GENERATE SEKMESINDEN
YUKLE BUTONUNA TIKLAYIP ISMINI DEGISTIRIDIGINIZ ADHELL 2 APK SINI SECIN SIZE LISANS ANAHTARINI VERICEK SAMSUNG
APK YI TELFONA YUKLEYIN
AKTIFLESTIRIN
SAMSUNGDAN ALDIGINIZ KEY İ GİRİN TAMAMDIR

vıdeomu ızleyın

EGER SIZDE OLMUYORSA SAMSUNG DURUMU CAKMIŞ YADA BLOCKLAMIŞ OLABILIR BENDE GECTI YABANCI FORUMLARDA GECENLERDE VAR ENGELE TAKILANLARDA

ARKADAŞLAR SAMSUNG ADHELL 2 YAZILIMINI YASAKLADI KNOX ARACILIGI ILE GUVENLIK DUVARI OLUSTURARAK TUM REKLAMLARI ENGELLEYEN BU YAZILIMIN GELISTIRICISINIDE MAHKEMELIK ETMIŞLER
REKLAM DUNYADA OYLE BIR HAL ALDIKI ŞU SAMSUNGUN YPATIGINA BAKIN

ADHELL 2 NIN APKSINI COK ZOR ELDE ETTIM ANCAK CALISMIYOR CALISMASI ICIN SAMSUNG ACCOUNTUNUZLA GELISTIRICI KEY I SATIN ALMANIZ GEREKLI KONU ASAGIDA YAZIYOR AMA CETREFILLI.....

EGER KURULUMU BASARIRSANIZ FULL SURUM VE SINIRSIZ OLACAK

[TAKMA AD KISMINA ADHELL VB REKLAM ICEREN SOZCUKLER YAZMAYIN TEST GELISIM SAM VB ISIMLER YAZIN

Giriş
:
Merhaba, Adhell Play Store'dan kaldırıldı ve kod Github'dan kaldırıldığından (orijinal geliştirici değil) herkese açık kodun bir kopyasını aldım ve orijinal geliştiricinin sunucusuna bağımlılığımı kaldırmak için bazı değişiklikler yaptık ve kaldırdım. yeni izinler özelliğine abone olun. Çok hızlı ve kirli bir düzenleme yapıldı, ancak yalnızca orijinal geliştirici uygulamanın dayandığı web sitesinden her şeyi alan bir kez uygulamanın çalışmasını sağlamak için yapıldı.
Bu uygulamanın çalışması, reklamların engellenmesine izin veren bir Güvenlik Duvarı özelliğinin bulunduğu Samsung'un Knox çerçevesini kullanmaktı. Paket devre dışı bırakma ve izin engelleme gibi ek özellikler de Knox ile yapıldı. Knox uyumlu bir uygulama yapmak için bir lisans kullanılmalı ve bir tane almak için tek yol ne yazık ki Samsung'dandır. Samsung'dan 1-3 ay süren bir "geliştirme" anahtarı elde etmek oldukça kolaydır ve bu yüzden her kullanıcının kendi anahtarını girmesini gerektiren uygulamayı değiştirdim. Bunun ideal olmadığını biliyorum, ancak bu şekilde çalışmaya devam edecek ve Samsung'un lisansı iptal etme tehdidini azalttığını ve uygulamayı tamamen herkes için devre dışı bıraktığını bildirdi. Herhangi bir geliştirici bana uygulamanın yeniden işlenmesine yardımcı olmak isterse lütfen bana bildirin; yardım kesinlikle değerlendirilir; ve kodum hala açık kaynak ve Github üzerinde kullanılabilir. Ben bunun üzerinde çalışmak için çok az zamana sahip kırgın bir kolej öğrencisiyim ve kesinlikle bir profesyonel dev değilim, bu yüzden yavaş güncellemeler için ve muhtemelen ek özellikler yolunda çok az şey için özür dilerim. Çalışmaya devam etmek için elimden geleni yapacağım.

Kurulum Talimatları
:
Dolayısıyla kendi "geliştirici" lisansınızı elde etmek için bu bağlantıya gitmeniz ve bir Samsung hesabına kaydolmanız veya kendi hesabınızda oturum açmanız ve daha sonra bir geliştirici olarak kaydolmanız gerekir. Bundan sonra bu bağlantıya geçin ve genel bir "anahtar takma adı" olan bir Knox Standart SDK Kurumsal lisans anahtarı oluşturun ("test" gibi bir şey öneririm, bu durumda "adhell" gibi bir şey değil). Anahtarı aygıtınıza bir şekilde (e-posta, Katıl, Pushbullet vb.) Kopyalayın, bu oldukça uzun olduğu için. Yeni Adhell 2 uygulamasını açtığınızda, aygıt yöneticisi erişimini etkinleştirmenizi, bir anahtarı girmenizi ve ardından lisansı etkinleştirmenizi isteyen bir açılır pencere göreceksiniz, bu sırada üç adımı uygulayın. Anahtar doğru girilmemiştir, lisans etkinleştirilmez.

SAMSUNG KNOX KEY SATIN ALMA SAYFASI

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

ADHELL 2 FULL

Son düzenleme:

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
ROOTSUZ CİHAZLARDA ROOTLUYMUŞ GİBİ REKLAM ENGELLEME YÖNTEMİ GÜNCEL

NOE

AndroidAtesi
Hep lisans hatası veriyor ve birden fazla lisans var hangisini kullanmamız gerekiyor videolu açıklama gelicek mi ?

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Konuya ekledim ancak olma garantisi yok her cihazda ben knox keyı satın aldım aynen anlattığım gıbı

sametb70

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
Reyiz buna benzer çalışan bi uygulama var mı samsung hepsini engelliyo sanırım anında.

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Maalesef bu ve bu tip şuan için yok

sametb70

AndroidAtesi
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7
EyvAllah çıkarsa haberdat et beni bi şekilde reyiz seviliyosun bide smart vpn için premium kodumu ne atacam demişsin bi konuda hala mesaj atmadın onu.