İp ucu 365 GÜN Önce Bugün Bugün Benim Doğum Günüm

Has_anDroid

ANDROİDATESİ İstihbarat Teşkilatı Aİt®
Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+

ANDROİDATESİ İlk yaşını kutluyor yola çıktığımızda farklı hedefleri olan bir topluluk iken şimdi bir kaç kişi kalmanın burukluğu ile de olsa dolu dolu geçen 1 yıl en azından bana çok şey kattı doğruyu yanlışı dostu düşmanı gösterdi ....

Buradan bize karşılıksız emek harcayan bizleri bırakmış da olsa izleri unutulmayacak olan @GodCho kardeşime kısıtlı vaktinde elinden geldiğince zaman ayıran ve her türlü olumsuzluğa karşı yarı yolda bırakmayan @AndroMan abime @Androking41 yusuf kardeşime ve @36cengiz cengiz abime ve diğer moderatör ve üyelerimize tekrar teşekkür ederim....

an itibari ile

Konular2,754
Mesajlar16,317
Kullanıcılar8,560

Son üyealfo2004

An itibari ile kişisel hesabım 4585 mesaja ulaşmış üye sayımız 8559 1 yıl içinde google analizleri tıklanmalar ziyaretçiler ve katılım iyi denebilecek düzeyde online sayımız ve gelir düşükte olsa......PES etmek yok Allah ömür verdikçe burada paylaşım ruhu içinde çoğalmaya devam edeceğimize söz veriyorum..

Tüm üyelere katılımcılara yada istediği bilgiyi alıp çekip gidenlere hepiniz varolun bizimle kalın

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR

ANDROİDATESİ

Has_anDroid​

Son düzenleme:
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
samsung note fan n935f ds
dogum gününüz tüm form üyelerine ve size kutlu olsun...ben notefan kullanıcısıyım...telefon için custom rom ararken androidatesi ni keşfettim....
ve o oldu bu formdan ayrılamaz hale geldim...benim telefonla ilgili birşey bulamasamda...bir çok şey inceledim ve ögrendim.forum..sayesindede
burada bilgi paylaşan herkeze teşekkür ederim...iyiki varsınız iyiki bu formun üyesiyim....saygılar...sevgiler...

AndroMan

Adminatör
Yönetici
Android Sürüm
Nougat
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
2 dksını ayırıp buraya mesaj bırakan @erkan 01 arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz. sizinle daha güzeliz...

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
samsung note fan n935f ds
rica ederim...

Hazar

Moderatör
Web sitesi
whastappaero.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Mi Note 3 / Mı 5
İyi ki doğdun AndroidAtesi

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
Forum Kısayolda Duruyor Zaten Gerisini Siz Anlayın Screenshot_20181010-182659.png

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
eyvallah kardeşşim sen izmirdemisn izmirdeysen beraber videolar çekebiliriz seni takip ediyorum

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
eyvallah kardeşşim sen izmirdemisn izmirdeysen beraber videolar çekebiliriz seni takip ediyorum
Ohooo Keşke abi yaa Gaziantep'te oturuyorum ben, kendi yağında kavrulan sıradan bir öğrenciyim Bende seni takip ediyorum çok teşekkür ederim. Videolarımda bahsedicem forumdan

Has_anDroid

Yönetici
Web sitesi
www.androidatesi.com
Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
bahsedersen sevinirim benden senden bahsedeceğim ama yoğunum cok video çekemiyorum

Android Sürüm
Oreo
Cihaz
Samsung Galaxy S7 Edge
bahsedersen sevinirim benden senden bahsedeceğim ama yoğunum cok video çekemiyorum
Yok yok ne demek ‍♂️ insanlar bilgilensin ne güzel yaaa, hatta Berk Burada kanalında da bahsi geçer yakında inşallah :)